LOADING

Type to search

Tags:

Odcinek specjalny zawodów rallycross w Toruniu

Don Pablo 1 April 2018
Share

Toruń kojarzy się ludziom z Mikołajem Kopernikiem, piernikami, krzyżacką twierdzą, piękną starówką… Co jeśli już niedługo to rallycross w Toruniu będzie grał pierwsze skrzypce? Może się tak stać za sprawą organizatora Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross 2018!

Wszystko wskazuje na to, że jedna z rund zawodów odbędzie się na odcinku specjalnym, nieopodal toruńskiej starówki. Organizatorzy postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i przeprowadzić jedną z rund na Placu Świętej Katarzyny.

Co do zasady, wyścigi organizuje się na zamkniętych torach – z dala od ruchu ulicznego. Nie można jednak ignorować głosu lokalnej społeczności. Duchowni kościołów pod wezwaniem św. Katarzyny oraz św. Jakuba wraz z uczniami z pobliskiej szkoły zebrali petycje skierowaną do organizatorów z prośbą o utworzenie odcinka specjalnego wedle mapy widocznej u góry. Z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji jakie do nas dotarły, organizator przystanie na propozycje społeczne.

#PrimaAprilis

Tags:
Don Pablo

Editor-in-chief of the Globalrallycross.com website. Rallycross fan, automotive enthusiast, Internet soldier and Social Media Ninja. Write articles, manage the website, run social media accounts, building the #WeAreRallycross community. A lawyer by profession, motorsport redactor by life.

  • 1
Previous Article
Next Article

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Uzupełnij pola zaznaczone *

globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/slickquiz/php/slickquiz-front.php on line 59