LOADING

Type to search

Marek Słowik

Don Pablo 4 February 2019
Share

Marek Słowik to zawodnik zespołu Flat Out Rallycross Team, który zadebiutował w Oponeo Mistrzostwach Polski Rallycross 2018 w klasie Seicento Cup. Debiutancki sezon pomógł mu w zdobyciu doświadczenia, które z pewnością zaprezentuje na torze w kolejnych sezonach.

Marek Słowik w poszukiwaniu mocnych wrażeń

Rywalizacja i adrenalina nie są mu obce! Przygodę z motorsportem rozpoczął po 10-letniej przygodzie w zawodach motocross i enduro. Prywatnie nie stroi od sportów ekstremalnych. Jak sam stwierdził – mało jest dyscyplin, których nie spróbował. Od surfingu, przez snowboarding i diving aż po rallycross. Marek to typ walczaka, który nigdy się nie poddaje. Cel na sezon 2019? Pierwsza dziesiątka w klasie SC Cup. Plany na przyszłość? Rozwój, możliwa zmiana klasy i nauka na błędach.

Tags:
Don Pablo

Editor-in-chief of the Globalrallycross.com website. Rallycross fan, automotive enthusiast, Internet soldier and Social Media Ninja. Write articles, manage the website, run social media accounts, building the #WeAreRallycross community. A lawyer by profession, motorsport redactor by life.

  • 1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Uzupełnij pola zaznaczone *

globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/slickquiz/php/slickquiz-front.php on line 59