LOADING

Type to search

Tags:

ISSRX – zmiany i nowe wyzwania

Don Pablo 9 March 2019
Share

Już za 4 tygodnie, 06-07 Kwietnia, wystartuje nowy sezon Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross. Kolejni zawodnicy zapowiadają prezentacje samochodów, tudzież zdradzają szczegóły startów w 2019 roku. Tym razem mamy dla Was krótki raport z działalności ISSRX! Czyli ludzi dla których motorsport stał się pasją i sposobem na życie.

Mirek Bugno | RWD Cup | Oponeo Rallycross

Do ekipy dołączył Mirek Bugno, który w aucie BMW E36 rusza do rywalizacji w klasie RWD CUP. Młody sercem i duchem zawodnik, swoje pierwsze kroki w RX stawia pod okiem Kuby Iwanka. Mirek pierwsze starty w aucie RWD ma już za sobą. W ramach treningu, startując w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Torunia, wywalczył drugie miejsce w klasie BMW i pierwsze w klasie Senior.

Jakub Iwanek Opel Astra OPC | Globalrallycross.com

Opel Astra OPC | Iwanek Jakub

Kuba Iwanek też nie odpuszcza. Ubiegły sezon upłynął pod znakiem problemów ze skrzynią biegów, co miało największy wpływ na starty. Ten sezon to nowa skrzynia sekwencyjna, która ma pozwolić na nawiązanie walki ze ścisłą czołówką i wyższe miejsce w generalce. Zwiększy to szanse na najwyższy stopień podium, choć i tak nie będzie to łatwe.

Warto wspomnieć, że ekipa ISSRX to nie tylko zawodnicy. Kolejne auto to również potrzeba większej ilości rąk do pomocy. Tu Rodzina ISSRX również się rozrosła. Takie przedsięwzięcie generuje sztab ludzi, który będzie czuwał nad przygotowaniem całego zaplecza serwisowego, logistycznego, gastronomicznego i PR-owego.

ISSRX | Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross

Tags:
Don Pablo

Editor-in-chief of the Globalrallycross.com website. Rallycross fan, automotive enthusiast, Internet soldier and Social Media Ninja. Write articles, manage the website, run social media accounts, building the #WeAreRallycross community. A lawyer by profession, motorsport redactor by life.

  • 1
Previous Article

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Uzupełnij pola zaznaczone *

globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/slickquiz/php/slickquiz-front.php on line 59