LOADING

Type to search

Tags:

Global Challenge – patronat medialny na sezon 2019!

Don Pablo 18 February 2019
Share

Przygotowania do nowego sezonu trwają w najlepsze. Też odliczacie dni do pierwszej rundy w 2019 roku? Na naszej stronce kalendarz Oponeo MPRC 2019 znajdziecie zegar odliczający czas do każdej rundy. Wiemy, że prace nad samochodami cały czas trwają. Poza kwestiami technicznymi, przykładacie także dużą wagę do aspektu wizualnego. Jak wiecie, w 2018 roku prowadziliśmy akcję obklejania aut startujących w Mistrzostwach Polski naszymi naklejkami. Sam czynnie w niej uczestniczyłem! 🙂

Ostatnio otrzymujemy od was pierwsze zapytania w sprawie wlepek Globala na nowy sezon. W Oponeo MPRC 2019 postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód i zaproponować wam Global Challenge.

Global Challenge

Wyzwanie nie będzie miało bardziej oficjalnej formy, nie ma ono także żadnego związku z organizatorami zawodów (których naklejki są po prostu obowiązkowe). Przechodzę do istoty rzeczy. Kierowcy, którzy w najlepszy sposób wkomponują w swój samochód logotyp naszej strony (tudzież charakterystyczny X) zostaną objęci patronatem medialnym na sezon 2019. Zależy nam na tym aby logo Globalrallycross.com nie gryzło się z przyjętą koncepcją wizualną auta a spójnie się z nią komponowało. Pozostawiamy Wam wolną rękę co do umiejscowienia oraz wielkości logotypu (byle znalazł się on na samochodzie). Im większy logotyp i korzystniejsze umieszczenie go na aucie, tym większe szanse na wygraną! Wiemy, że wasza wyobraźnia nie ma granic! Redakcyjny grafik pokusił się o wizualizację Audi S1, jak się wam podoba?

Audi S1 SuperCars – Globalrallycross.com

Rozstrzygnięcie wyzwania i ostateczny werdykt planujemy na 1. rundę Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross 2019 w kwietniu. Przejdziemy się po padoku, porobimy zdjęcia, zobaczymy jak auta prezentują się na torze i podejmiemy decyzję. Oczywiście, jeśli ktoś nas zaskoczy pozytywnie w trakcie sezonu to nie pozostawimy tego bez uwagi! Co oferujemy w zamian? Patronat medialny! Chcemy docenić osoby, które czują się w jakiś sposób związane z naszą redakcją, środowiskiem rallycrossowym, czy chociażby hasłem #WeAreRallycross. Z każdej klasy wybierzemy jednego kierowcę, który poradził sobie z tym zadaniem najlepiej! Osoby te mogą liczyć na parę zdań dotyczących ich występów w każdym artykule podsumowującym poszczególne rundy MPRC. Ponadto będą one stosunkowo częściej pojawiać się w materiałach na naszych kontach społecznościowych – Facebook, Instagram, Twitter, Youtube. Przewidujemy również dodatkowe formy współpracy, takie jak dodatkowe artykuły dotyczące kierowcy na stronie głównej Globalrallycross.com (czy wspólne piwko na zawodach 😀). To szansa dla młodych zawodników, chcących zaistnieć medialnie w świecie motorsportu, jak i dla starych wyjadaczy chcących pozyskać sponsorów i powiększyć swoją popularność w sieci. Wszystko by fejm się zgadzał.

Audi S1 – Don Pablo Predactor – Globalrallycross.com

Kończąc już kwestie samego wyzwania. Nagradzamy za obklejenie, jednakże nie sponsorujemy (ani nie finansujemy w żaden inny sposób) realizacji obklejenia. Ze swojej strony możemy zaproponować patronat medialny oraz pomoc przy projektowaniu obklejenia. Hardcorowcom, którzy nie mają pomysłu na design samochodu możemy zaproponować stworzenie całego projektu obklejenia (bez jego realizacji) nawiązującego do naszego portalu. Przykładowe Audi widzieliście już powyżej.
Warto jeszcze wspomnieć, iż Global Challenge nie wpłynie na dostępność wlep podczas rund Oponeo MPRC 2019. Nadal będziemy dodawali na facebooku zdjęcia kierowców jeżdżących z Globalem, nadal będziemy mieli zapas naklejek dla zainteresowanych kierowców podczas poszczególnych rund. Nasze wyzwanie stanowi jednak furtkę dla osób, zainteresowanych bardziej rozbudowaną współpracą.

Global Challenge | Dżelendż akceptet mem

Pliki do pobrania – Global Challenge

Poniżej znajdziecie pliki do wektorowych grafik, które możecie wykorzystać przy projektowaniu obklejenia auta! Jeśli preferujecie starą formę współpracy i oczekujecie naklejek – po prostu dajcie nam znać na fejsie, mailowo, bądź w trakcie zawodów.

Wszelkie pytania możecie zadawać pod adresem e-mail: rx@globalrallycross.com, chociaż odpowiadamy też całkiem szybko na Facebooku!

Tags:
Don Pablo

Editor-in-chief of the Globalrallycross.com website. Rallycross fan, automotive enthusiast, Internet soldier and Social Media Ninja. Write articles, manage the website, run social media accounts, building the #WeAreRallycross community. A lawyer by profession, motorsport redactor by life.

  • 1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Uzupełnij pola zaznaczone *

globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/slickquiz/php/slickquiz-front.php on line 59