LOADING

Type to search

WYNIKI i Newsy z padoku
2. Runda Oponeo MPRC

Don Pablo 13 May 2018
Share

Słoneczny dzień, tłumy kibiców, emocjonujące biegi kwalifikacyjne – to dopiero początek dzisiejszych zmagań ale przygotowaliśmy dla Was newsy z padoku oraz podsumowanie wyników z biegów kwalifikacyjnych. Podczas 2. Rundy Oponeo MPRC 2018 możemy spodziewać się niesamowitej frekwencji!

Newsy z padoku

Ekipa Oponeo Motorsport spisała się na medal, przywracając auto Marcina Gagackiego do pełnej sprawności. Zawodnik przeszedł rano badanie techniczne i jest gotowy do walki o podium! Na szczęście, pomimo licznych obić i wgnieceń, nie ucierpiała klatka bezpieczeństwa. Jos Sterkens po wczorajszej awarii utracił wspomaganie układu kierowniczego w Fordzie Escorcie MK1. Doświadczony zawodnik pokazał w trakcie biegów kwalifikacyjnych, że pomimo utrudnień jest gotów do walki o punkty.

Jos Sterkens #149

Pod znakiem zapytania stał również występ Roberta Czarneckiego. Jego auto mocno ucierpiało podczas wczorajszych zmagań. Zawodnik przeszedł jednak badanie techniczne i bardzo dobrze zaprezentował się w trakcie treningu. Z informacji jakie uzyskaliśmy, jedyny problem stanowi zmniejszona moc w turbinie. Dariusz Topolewski z problemami po przekroczeniu linii mety 3. biegu kwalifikacyjnego. Tomasz Kuchar ponownie z bezbłędnym występem.

Tomasz Kuchar – Puegeot 208

Wyniki po biegach kwalifikacyjnych

Kwalifikacje 126p
Kwalifikacje SC Cup
Kwalifikacje RWD Cup
Kwalifikacje SuperNational
Kwalifikacje SuperCars

Kwalifikacje 126p

Kwalifikacje po biegach kwalifikacyjnych
PozycjaKierowcaSamochódIIIIIIIVSuma
1Jacek GórniakFiat 126p50 (1)
4:03.496
50 (1)
4:01.160
50 (1)
3:59.830
45 (2)
4:05.929
16
2Damian StachowiakFiat 126p45 (2)
4:04.570
42 (3)
4:04.350
45 (2)
4:01.639
42 (3)
4:06.270
15
3Mariusz SzczepańskiFiat 126p39 (NU)45 (2)
4:02.490
40 (4)
4:07.731
50 (1)
4:03.564
14
4Jerzy SzynkiewiczFiat 126p42 (3)
4:21.778
40 (4)
4:07.496
39 (5)
4:08.263
39 (5)
4:08.649
13
5Arkadiusz GórniakFiat 126p40 (4)
4:30.061
39 (5)
4:33.006
38 (6)
4:35.577
38 (6)
4:33.950
12
NKMarcin BruśFiat 126p0 (WK)38 (NU)42 (3)
4:03.319
40 (4)
4:07.205
11

Klasyfikacje SC Cup

Kwalifikacje po biegach kwalifikacyjnych
PozycjaKierowcaSamochódIIIIIIIVSuma
1Łukasz GrzybowskiFiat Seicento50 (1)
3:59.656
50 (1)
3:58.758
50 (1)
3:57.609
50 (1)
4:00.905
16
2Piotr BudzyńskiFiat Seicento45 (2)
4:01.447
42 (3)
4:04.201
45 (2)
3:58.972
45 (2)
4:01.776
15
3Karol DombrowickiFiat Seicento40 (4)
4:04.877
45 (2)
4:00.502
38 (6)
4:03.393
38 (6)
4:07.356
14
4Szymon JabłońskiFiat Seicento42 (3)
4:03.300
21 (NU)42 (3)
4:00.511
42 (3)
4:02.822
13
5Mariusz NowocieńFiat Seicento38 (6)
4:05.725
27 (17)
4:14.707
40 (4)
4:01.420
40 (4)
4:06.165
12
6Łukasz KuleszaFiat Seicento35 (9)
4:08.295
35 (9)
4:09.413
35 (9)
4:06.963
39 (5)
4:07.042
11
7Piotr OstrowskiFiat Seicento37 (7)
4:06.769
40 (4)
4:07.627
36 (8)
4:05.343
21 (23)
4:22.403
10
8Marcin LisickiFiat Seicento31 (13)
4:10.182
34 (10)
4:09.823
31 (13)
4:08.326
37 (7)
4:08.046
9
9Piotr PiętakFiat Seicento30 (14)
4:10.875
28 (16)
4:14.296
39 (5)
4:02.575
35 (9)
4:09.211
8
10Paweł HurkoFiat Seicento33 (11)
4:09.035
39 (5)
4:08.645
21 (23)
4:17.722
36 (8)
4:08.339
7
11Maciej StarskiFiat Seicento32 (12)
4:09.460
21 (NU)37 (7)
4:04.484
34 (10)
4:09.249
6
12Karol KołpakFiat Seicento29 (15)
4:13.007
33 (11)
4:11.037
30 (14)
4:08.770
31 (13)
4:10.330
5
13Marcel KruszyńskiFiat Seicento21 (23)
4:21.304
38 (6)
4:09.004
34 (10)
4:07.324
30 (14)
4:11.796
4
14Michał KosFiat Seicento36 (8)
4:07.860
32 (12)
4:11.095
29 (15)
4:10.395
25 (19)
4:15.761
3
15Bartek SmolarekFiat Seicento39 (5)
4:05.078
21 (NU)33 (11)
4:07.358
26 (18)
4:14.965
2
16Robert GajewskiFiat Seicento25 (19)
4:15.615
37 (7)
4:09.093
27 (17)
4:12.503
29 (15)
4:11.924
1
17Maciej SadowskiFiat Seicento34 (10)
4:08.721
29 (15)
4:13.600
18 (26)
4:33.021
33 (11)
4:10.048
-
18Dariusz PrzybytniakFiat Seicento28 (16)
4:14.308
31 (13)
4:12.095
24 (20)
4:15.962
28 (16)
4:12.520
-
19Kamil StachowiakFiat Seicento27 (17)
4:14.348
30 (14)
4:12.517
32 (12)
4:07.416
17 (NU)-
20Marek PolitFiat Seicento26 (18)
4:15.148
25 (19)
4:16.271
26 (18)
4:14.479
27 (17)
4:13.140
-
21Grzegorz SułkoFiat Seicento20 (24)
4:24.542
23 (21)
4:20.937
28 (16)
4:11.388
23 (21)
4:19.661
-
22Grzegorz FrymusFiat Seicento22 (22)
4:21.167
24 (20)
4:17.479
23 (21)
4:17.413
24 (20)
4:17.939
-
23Michał WrzosekFiat Seicento19 (25)
4:29.725
26 (18)
4:15.196
25 (19)
4:15.152
20 (24)
4:23.482
-
24Roksana NoniewiczFiat Seicento23 (21)
4:18.115
22 (22)
4:22.017
22 (22)
4:17.601
22 (22)
4:20.063
-
25Maksym GuranowskiFiat Seicento18 (26)
4:33.630
21 (NU)19 (25)
4:22.959
32 (12)
4:10.233
-
26Paweł WojciechowskiFiat Seicento0 (WK)36 (8)
4:09.387
20 (24)
4:18.918
18 (26)
4:33.689
-
27Łukasz ŻakowskiFiat Seicento24 (20)
4:16.156
21 (NU)0 (NS)19 (25)
4:27.166
-

Klasyfikacje RWD Cup

Kwalifikacje po biegach kwalifikacyjnych
PozycjaKierowcaSamochódIIIIIIIVSuma
1Łukasz ŚwiatowskiBMW E3645 (2)
3:53.937
50 (1)
3:49.659
50 (1)
3:48.919
50 (1)
3:50.201
16
2Andrzej SkrzekBMW E3650 (1)
3:53.634
45 (2)
3:51.105
38 (6)
3:52.763
39 (5)
3:56.506
15
3Przemysław WójcickiBMW E3640 (4)
3:54.862
33 (11)
4:03.774
45 (2)
3:50.781
42 (3)
3:54.369
14
4Igor SokulskiBMW E3637 (7)
3:57.450
42 (3)
3:53.107
40 (4)
3:51.833
38 (6)
3:57.006
13
5Jerzy BieńkowskiBMW E3639 (5)
3:55.337
35 (9)
4:00.806
37 (7)
3:53.886
37 (7)
3:59.696
12
6Wiktor MączkowskiBMW E3638 (6)
3:56.489
40 (4)
3:56.370
34 (10)
3:56.852
31 (13)
4:08.363
11
7Kamil WysockiBMW E3632 (12)
4:03.678
36 (8)
3:59.828
36 (8)
3:54.892
36 (8)
4:00.776
10
8Wojciech TopolewskiBMW E3635 (9)
3:58.711
38 (6)
3:57.841
32 (12)
3:59.473
33 (11)
4:04.861
9
9Paweł KoneckiBMW E3636 (8)
3:58.527
39 (5)
3:57.199
35 (9)
3:56.141
28 (16)
4:12.638
8
10Jacek LepiankaBMW E3633 (11)
4:02.547
37 (7)
3:59.203
29 (15)
4:05.580
32 (12)
4:06.213
7
11Łukasz SawickiBMW E3642 (3)
3:53.980
0 (WK)42 (3)
3:51.046
45 (2)
3:52.291
6
12Cezary ChmalBMW E3634 (10)
4:00.778
34 (10)
4:02.618
26 (18)
4:10.616
35 (9)
4:01.305
5
13Marcin StencelBMW E3630 (14)
4:06.572
28 (16)
4:17.451
30 (14)
4:05.068
34 (10)
4:04.124
4
14Beata BorowiczBMW E3628 (16)
4:08.08
30 (14)
4:11.162
31 (13)
4:01.728
30 (14)
4:09.040
3
15Gigi

Dąbrowski Michał
BMW E3624 (20)
4:23.829
32 (12)
4:04.329
33 (11)
3:57.917
24 (20)
4:24.182
2
16Leszek PawlakBMW E3631 (13)
4:04.391
27 (17)
4:31.140
28 (16)
4:06.859
26 (18)
4:13.572
1
17Jan RudakBMW E3627 (17)
4:08.649
31 (13)
4:09.505
24 (20)
4:14.208
27 (17)
4:12.681
-
18Daniel WyrzykowskiBMW E3626 (18)
4:11.379
29 (15)
4:11.837
25 (19)
4:10.728
25 (19)
4:15.949
-
19Mariusz PreśBMW E3625 (19)
4:22.670
0 (WK)39 (5)
3:52.255
40 (4)
3:56.275
-

Wyniki SuperNational

Kwalifikacje po biegach kwalifikacyjnych
PozycjaKierowcaSamochódIIIIIIIVSuma
1Roman ČastoralOPEL Astra OPC50 (1)
3:32.332
50 (1)
3:32.047
50 (1)
3:33.979
50 (1)
3:35.734
16
5Radosław RaczkowskiVolkswagen Polo40 (4)
3:37.720
36 (8)
3:42.060
42 (3)
3:35.749
45 (2)
3:37.201
15
3Damian LitwinowiczHonda Civic Type R42 (3)
3:37.227
39 (5)
3:40.041
38 (6)
3:37.587
40 (4)
3:39.671
14
4Paweł MelonBMW E46 M337 (7)
3:38.522
42 (3)
3:38.422
36 (8)
3:38.904
37 (7)
3:43.111
13
7Łukasz ZollBMW E3035 (9)
3:40.291
40 (4)
3:39.591
34 (10)
3:42.578
42 (3)
3:38.579
12
8Alan WiśniewskiCitroen C236 (8)
3:38.950
38 (6)
3:40.773
37 (7)
3:37.652
38 (6)
3:41.949
11
10Dawid StruenseeBMW E46 M332 (12)
3:43.273
34 (10)
3:43.024
45 (2)
3:35.276
36 (8)
3:43.332
10
6Rafał BerdysCitroen Saxo VTS38 (6)
3:38.237
37 (7)
3:41.427
39 (5)
3:37.169
32 (12)
3:44.804
9
9Martin ŠindelekPEUGEOT 20734 (10)
3:40.436
33 (11)
3:44.442
35 (9)
3:42.258
35 (9)
3:43.725
8
NKMiroslav PospichalVolkswagen Polo39 (5)
3:37.822
18 (NU)40 (4)
3:36.964
39 (5)
3:40.120
7
11Marcin FojudzkiHonda Civic RX29 (15)
3:45.930
35 (9)
3:42.228
33 (11)
3:43.053
27 (17)
3:48.765
6
15Bartosz KrysmannHonda Civic Type R30 (14)
3:44.650
23 (21)
3:54.043
32 (12)
3:43.366
30 (14)
3:46.027
5
13Michał KruszyńskiMitsubishi Colt27 (17)
3:47.142
30 (14)
3:47.834
27 (17)
3:46.285
28 (16)
3:48.750
4
12Daniel KrzysiakBMW E3628 (16)
3:46.508
29 (15)
3:48.133
26 (18)
3:47.391
29 (15)
3:47.838
3
NKŁukasz TyszkiewiczOPEL Astra33 (11)
3:40.818
18 (NU)28 (16)
3:44.711
33 (11)
3:44.401
2
NKJos SterkensFord Escort MK120 (NU)26 (18)
3:49.759
29 (15)
3:44.513
34 (10)
3:44.087
1
2Paweł HankiewiczRenault Clio Wiliams45 (2)
3:34.980
45 (2)
3:36.390
17 (NU)0 (NS)-
NKJakub KowalczykPeugeot 10625 (19)
3:57.399
18 (NU)31 (13)
3:44.294
31 (13)
3:45.354
-
NKGrzegorz ŁazarewiczHonda Civic20 (NU)32 (12)
3:45.296
23 (21)
3:50.136
26 (18)
3:51.132
-
17Paweł RogalskiRenault Clio24 (20)
3:58.104
25 (19)
3:51.426
25 (19)
3:47.680
25 (19)
3:51.251
-
14Birgit KuttnetHonda Civic26 (18)
3:48.771
27 (17)
3:49.418
22 (22)
3:50.514
24 (20)
3:53.045
-
NKHalkBMW E36 RX20 (NU)31 (13)
3:47.725
30 (14)
3:44.470
18 (NU)-
NKArkadiusz KocembaSuzuki Swift20 (NU)28 (16)
3:48.935
24 (20)
3:49.435
23 (21)
3:54.011
-
18Ivo Van Den BrandtMitsubishi Colt21 (23)
4:33.098
24 (20)
3:52.347
21 (23)
3:53.165
22 (22)
3:57.195
-
19Szymon WaśkowskiBMW E36 323ti23 (21)
4:04.957
21 (23)
4:00.643
20 (24)
3:59.274
20 (24)
4:04.541
-
20Richard FörsterVolkswagen Polo 6N122 (22)
4:09.506
19 (25)
4:02.159
19 (25)
4:04.177
21 (23)
4:01.182
-
NKRoger LippensFord Escort MK520 (NU)20 (24)
4:01.984
18 (26)
4:15.436
19 (25)
4:08.934
-
16Tomasz ŁozaHonda Civic RX31 (13)
3:44.165
22 (22)
3:56.764
17 (NU)0 (NS)-
NKBalettHonda Civic VRX20 (NU)0 (NS)---
NKJakub IwanekOPEL Astra OPC0 (NS)0 (NS)0 (NS)--

Wyniki Supercars

Klasyfikacja po biegach kwalifikacyjnych
PozycjaKierowcaSamochódI biegII biegIII biegIV biegSuma
1Tomasz KucharPeugeot 208 RX45 (2)
3:22.521
50 (1)
3:22.718
50 (1)
3:20.773
50 (1)
3:23.294
16
2Mikołaj OttoMitsubishi Lancer RX39 (5)
3:31.686
45 (2)
3:25.951
42 (3)
3:24.533
45 (2)
3:26.872
15
3Dariusz TopolewskiVolkswagen Polo GTI RX50 (1)
3:22.074
38 (6)
3:34.846
45 (2)
3:23.942
35 (NU)14
4Marcin GagackiMitsubishi Lancer EVO RX42 (3)
3:26.057
42 (3)
3:28.391
39 (5)
3:26.460
42 (3)
3:28.518
13
5Jacek PtaszekFORD Fiesta36 (8)
3:57.431
40 (4)
3:29.855
40 (4)
3:25.229
40 (4)
3:34.239
12
6Mateusz LudwiczakMitsubishi Lancer EVO X37 (7)
3:40.479
39 (5)
3:34.727
37 (7)
3:32.106
39 (5)
3:40.292
11
7Maciej CywińskiSKODA Fabia38 (6)
3:32.962
36 (NU)38 (6)
3:28.848
38 (6)
3:45.162
10
8Robert CzarneckiMitsubishi Lancer RX40 (4)
3:30.205
36 (NU)36 (8)
3:34.477
37 (7)
3:49.326
9
9Lukáš ČervenýSkoda Fabia MK134 (NU)37 (7)
3:42.640
35 (9)
3:37.378
36 (8)
4:07.473
8
NKAndrzej KleinaLancia Delta HF Integrale35 (9)
4:05.571
0 (NS)---

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny. Uzupełnij pola zaznaczone *

globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail