LOADING

Type to search

Kwalifikacje Kierowców Oponeo MPRC 2019

SuperCars
SuperCars Light
SuperNational
SN + 2000
SN - 2000
SN 1600
RWD Cup
SC Cup

Oponeo MPRC 2019 SuperCars

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Tomasz Kuchar17212462
2.Maciej Cywiński20211859
3.Dariusz Topolewski18171954
4.Marcin Gagacki17141243
5.Mariusz Nowocień1815-33
6.Bartosz Idźkowski11111032
7.Paweł Żeromiński951125
8.Robert Czarnecki1031124
9.Maciej Manejkowski314017
10.Piotr Czekański100717
11.Alois Holler--1717
12.Jerzy Szynkiewicz47617
13.Michał Peterlejtner-4913
14.Zbigniew Kwaśniewski81413
15.Mariusz Szczepański18211
16.Maciej Palczewski52310
17.Grzegorz Bonder-9-9
18.Janis Vegeris6--6
19.Jacek Górniak-606
20.Marian Gajdos-055
21.Marcin Wicik2--2
22.Bartosz Opioła--11
23.Jakub Glasse--00
24.Łukasz Osmański0--0
25.Bartosz Palusko--00
26.Bartosz Alejski--00
27.Paweł Lepert--00

Oponeo MPRC 2019 SuperCars Light

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Bartosz Idźkowski20231659
2.Robert Czarnecki2272150
3.Paweł Żeromiński13131743
4.Maciej Manejkowski10171239
5.Jerzy Szynkiewicz12131338
6.Mariusz Nowocień1621-37
7.Mariusz Szczepański7121231
8.Maciej Palczewski146929
9.Piotr Czekański1141227
10.Zbigniew Kwaśniewski1251027
11.Michał Peterlejtner-81321
12.Jacek Górniak-11213
13.Grzegorz Bonder-13-13
14.Bartosz Opioła--77
15.Łukasz Osmański6--6
16.Jakub Glasse--66
17.Bartosz Palusko--55
18.Bartosz Alejski--33
19.Paweł Lepert--11

Oponeo MPRC 2019 SuperNational

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz24151251
2.Łukasz Tyszkiewicz1913941
3.Rafał Berdys0171936
4.Jakub Iwanek10111334
5.Tomasz Łoza1701330
6.Dawid Struensee-141630
7.HALK1610026
8.Roman Castoral-24-24
9.Daniel Krzysiak129021
10.Robert Mazurkiewicz101920
11.Robert Dąbrowski111517
12.Janis Ikers013316
13.Michał Kuna62816
14.Alan Wiśniewski--1515
15.Łukasz Zoll114015
16.Valters Uldis55414
17.Ellers Viktors47213
18.Michał Genstwa110011
19.Jakub Kowalczyk-099
20.Michal Jakub-8-8
21.Valters Krists7007
22.Paweł Hankiewicz--66
23.Michal Tomas-6-6
24.Wojciech Trala3003
25.Piotr Czapski2-02
26.Karl Schadenhofer--11
27.Vladimir Marko-000
28.Łukasz Kulesza0000
29.Michał Kruszyński0000
30.Lukas Dirnberger--00
31.Łukasz Nagraba--00
32.Michał Kotkowski-000
33.Richard Forster-000
34.Raphael Dirnberger--00
35.Jiri Galuska--00
36.Richard Delien--00
37.Jan Ratajsky--00

Oponeo MPRC 2019 SN + 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz24181557
2.Dawid Struensee-232447
3.Michał Kuna15141847
4.Michał Genstwa15111339
5.Łukasz Zoll15121239
6.Daniel Krzysiak1918037
7.Wojciech Trala1091635
8.HALK1614030
9.Michał Kotkowski-121022
10.Karl Schadenhofer--1313
11.Jan Ratajsky--99

Oponeo MPRC 2019 SN - 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Tyszkiewicz24181658
2.Jakub Iwanek18141850
3.Tomasz Łoza2071744
4.Robert Dąbrowski16121139
5.Robert Mazurkiewicz952337
6.Valter Uldis14101034
7.Ellers Viktors1211831
8.Janis Ikers0181129
9.Roman Castoral-24-24
10.Piotr Czapski10-616
11.Vladimir Marko-6713
12.Paweł Hankiewicz--1212
13.Michal Tomas-12-12
14.Michal Jakub-12-12

Oponeo MPRC 2019 SN 1600

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Rafał Berdys13212155
2.Valters Krists21181251
3.Michał Kruszyński22-1638
4.Jakub Kowalczyk-231437
5.Richard Forster-16824
6.Alan Wiśniewski--2323
7.Łukasz Kulesza15-520
8.Lukas Dirnberger--1616
9.Łukasz Nagraba--1010
10.Jiri Galuska--99
11.Raphael Dirnberger--99
12.Richard Delien--66

Oponeo MPRC 2019 RWD Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
2.Łukasz Światowski18202462
3.Paweł Konecki15171648
4.Wiktor Mączkowski7241344
1.Igor Sokulski2415039
5.Andrzej Skrzek1912839
12.Karol Wyka852033
6.Maciej Kula1081533
7.Jarzy Bieńkowski981431
9.Gigi014620
11.Wojciech Topolewski410519
8.Kamil Wysocki97-16
10.Przemysław Wójcicki14--14
20.Jacek Lepianka201012
Michał Kidawa--1111
13.Jarosław Frydrych11--11
14.Dariusz Krupa09-9
19.Tomasz Adamski0279
16.Leszek Pawlak1438
17.Beata Borowicz3047
15.Teddy5005
18.Tomasz Szupryczyński03-3
24.Patryk Stacewicz0022
21.Grzegorz Łazarewicz0101
27.Konrad Osienienko0-11
22.Jakub Jurek00-0
Mateusz Koselski--00
25.Mirosław Bugno0000
23.Marcin Mrozewski00-0
26.Przemysław Korowaj00-0

Oponeo MPRC 2019 SC Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Grzybowski23202467
2.Piotr Budzyński1824951
3.Krzysztof Mencel15181750
4.Szymon Jabłoński19111949
5.Michał Wrzosek14161242
6.Maciej Starski9121435
7.Paweł Hurko1261533
8.Michał Kos77418
9.Robert Kabat151117
10.Kamil Stachowiak431017
11.Karol Kołpak111315
12.Maciej Sadowski80715
13.Krzysztof Bielecki-8513
14.Przemysław Janik-11011
15.Łukasz Żakowski011011
16.Piotr Ostrowski32611
17.Marek Prędkiewicz8-08
18.Sławomir Szwargot5005
19.Dariusz Przybytniak-404
20.Marek Słowik2-02
21.Marcin Lisicki--22
22.Marek Polit0-11
23.Grzegorz Socha0000
24.Piotr Piętak0000
25.Mikołaj Graszek-000
26.Marcel Kruszyński0000
27.Paweł Grzywacz0--0
28.Maksym Guranowski0000
29.Karol Dombrowicki0000
30.Jan Borawski0--0
31.Mateusz Krawczyk-0-0
32.Agnieszka Ekert0000
33.Wojciech Gąska0--0
34.Bartek Smolarek0000
35Grzegorz Frymus0000
36.Grzegorz Sułko0000
37.Kamil Nowakowski0000
38.Konrad Gryz0000
39.Marcin Cichocki--0
40.Kacper Petka0000
41.Filim Zagórski0-00
42.Piotr Kwiatkowski-000
43.Igor Petka0000
44.Roksana Noniewicz0000
45.Klaudia Zawadzka0000
46.Piotr Żajkowski--0
47.Tomasz Bogacz0000
48.Sandra Imielińska0000
49.Łukasz Siegień0--0
50.Robert Gajewski0--0
globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail