LOADING

Type to search

Kwalifikacje Kierowców Oponeo MPRC 2019

SuperCars
SuperCars Light
SuperNational
SN + 2000
SN - 2000
SN 1600
RWD Cup
SC Cup

Oponeo MPRC 2019 SuperCars

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Tomasz Kuchar1721242324109
2.Maciej Cywiński202118161691
3.Dariusz Topolewski181719141886
4.Marcin Gagacki171412171878
5.Bartosz Idźkowski11111081151
6.Robert Czarnecki10311101044
7.Maciej Manejkowski3140141142
8.Paweł Żeromiński95115535
9.Mariusz Nowocień1815---33
10.Zbigniew Staniszewski---171532
11.Mariusz Szczepański1827725
12.Jerzy Szynkiewicz4762625
13.Michał Peterlejtner-49-821
14.Piotr Czekański10070-17
15.Alois Holler--17--17
16.Zbigniew Kwaśniewski8144017
17.Maciej Palczewski5233-13
18.Marcin Wicik2--9-11
19.Grzegorz Bonder-9-1-10
20.Mateusz Ludwiczak---9-9
21.Janis Vegeris6----6
22.Jacek Górniak-60--6
23.Marian Gajdos-05--5
24.Bartosz Opioła--1--1
25.Jakub Glasse--0--0
26.Robert Polak0-0
27.Łukasz Osmański0----0
28.Bartosz Palusko--0--0
29.Bartosz Alejski--0--0
30Paweł Lepert--0--0

Oponeo MPRC 2019 SuperCars Light

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Bartosz Idźkowski2023162224105
2.Robert Czarnecki22721161783
3.Maciej Manejkowski101712181976
4.Paweł Żeromiński131317121065
5.Mariusz Szczepański71212171664
6.Jerzy Szynkiewicz12131391461
7.Maciej Palczewski146910-39
8.Zbigniew Kwaśniewski1251011038
9.Mariusz Nowocień1621---37
10.Piotr Czekański114129-36
11.Michał Peterlejtner-813-1435
12.Grzegorz Bonder-13-8-21
13.Jacek Górniak-112--13
14.Robert Polak---12-12
15.Bartosz Opioła--7--7
16.Łukasz Osmański6----6
17.Jakub Glasse--6--6
18.Bartosz Palusko--5--5
19.Bartosz Alejski--3--3
20.Paweł Lepert--1--1

Oponeo MPRC 2019 SuperNational

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz241511111778
2.Rafał Berdys01719171770
3.HALK16100121452
4.Łukasz Tyszkiewicz191380949
5.Daniel Krzysiak1290121649
6.Tomasz Łoza1701211545
7.Dawid Struensee-141615-45
8.Robert Mazurkiewicz101824-43
9.Michał Kuna62781841
10.Jakub Iwanek1011120437
11.Robert Dąbrowski1114101137
12.Jakub Kowalczyk-08141133
13.Janis Ikers013251030
14.Ellers Viktors47110628
15.Roman Castoral-24---24
16.Martin Šindelek--18--18
17Łukasz Zoll11402017
18.Paweł Melon----1515
19.Alan Wiśniewski--15--15
20.Valters Uldis5530114
21.Michał Genstwa1100--11
22.Valters Krists7000310
23.Michal Jakub-8---8
24.Michal Tomas-6---6
25.Michał Kruszyński000426
26.Paweł Hankiewicz--5--5
27.Wojciech Trala3001-4
28.Łukasz Nagraba--03-3
29.Piotr Czapski2-0-02
30.Karol Duda---000
31.Łukasz Kulesza000--0
32.Karl Schadenhofer--0--0
33.Vladimir Marko-00--0
34.Michał Kotkowski-000-0
35.Mikołaj Dąbrowski----0
36.Lukas Dirnberger--0--0
37.Richard Forster-00--0
38.Raphael Dirnberger--0--0
39.Jiri Galuska--0--0
40.Richard Delien--0--0
41.Jan Ratajsky--0--0
42.Maciej Dębowski---0-0

Oponeo MPRC 2019 SN + 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz241815201996
2.Michał Kuna151418181681
3.Daniel Krzysiak19180181772
4.HALK16140182068
5.Dawid Struensee-232416-63
6.Łukasz Zoll151212111161
7.Wojciech Trala1091612-47
8.Michał Genstwa151113--39
9.Michał Kotkowski-12109-31
10.Paweł Melon----2020
11.Karl Schadenhofer--13--13
12.Jan Ratajsky--9--9

Oponeo MPRC 2019 SN - 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Tyszkiewicz241816151789
2.Tomasz Łoza20716151775
3.Jakub Iwanek181417101372
4.Robert Dąbrowski161210161670
5.Janis Ikers01810172368
6.Ellers Viktors12117161763
7.Robert Mazurkiewicz952224-60
8.Valter Uldis14109101053
9.Roman Castoral-24---24
10.Piotr Czapski10-5-924
11.Martin Šindelek--21--21
12.Vladimir Marko-66--13
13.Paweł Hankiewicz--11--12
14.Michal Tomas-12---12
15Michal Jakub-12---12
16.Maciej Dębowski---0-0

Oponeo MPRC 2019 SN 1600

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Rafał Berdys132121231896
2.Valters Krists211812141782
3.Jakub Kowalczyk-2314212381
4.Michał Kruszyński22-16181874
5.Karol Duda---141226
6.Richard Forster-168--24
7.Łukasz Nagraba--1014-24
8.Alan Wiśniewski--23--23
9.Łukasz Kulesza15-5--20
10.Lukas Dirnberger--16--16
11.Michał Dąbrowski----1515
12.Jiri Galuska--9--9
13.Raphael Dirnberger--9--9
14.Richard Delien--6--6

Oponeo MPRC 2019 RWD Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Światowski182024142298
2.Wiktor Mączkowski72413202084
3.Igor Sokulski24150241982
4.Paweł Konecki151716151275
5.Andrzej Skrzek19128121061
6.Maciej Kula1081591759
7.Jarzy Bieńkowski981410849
8.Wojciech Topolewski410510938
9.Gigi014641135
10.Karol Wyka8520--33
11.Przemysław Wójcicki14--13-27
12.Jacek Lepianka20107-19
13.Tomasz Szupryczyński03-10518
14.Kamil Wysocki97---16
15.Leszek Pawlak1430614
16.Michał Kidawa--112-13
17.Teddy5005313
18.Jarosław Frydrych11----11
19.Gracjan Predko---1910
20.Beata Borowicz3043-10
21.Dariusz Krupa09---9
22.Tomasz Adamski027--9
23.Marcin Perzyna----44
24.Patryk Stacewicz0020-2
25.Grzegorz Łazarewicz0100-1
26.Konrad Osienienko0-10-1
27.Jakub Jurek00-0-0
28.Mateusz Koselski--00-0
29.Mirosław Bugno0000-0
30.Marcin Mrozewski00-0-0
31.Przemysław Korowaj00-0-0
32.Maciej Florczak---0-0

Oponeo MPRC 2019 SC Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Grzybowski2320241524106
2.Piotr Budzyński18249241388
3.Krzysztof Mencel151817172087
4.Michał Wrzosek141612151067
5.Szymon Jabłoński1911190-49
6.Paweł Hurko1261521146
7.Maciej Starski912144544
8.Konrad Wróbel---171835
9.Przemysław Janik-11015834
10.Łukasz Żakowski0110101334
11.Robert Kabat15117630
12.Mariusz Nowocień---101424
13.Piotr Ostrowski3265723
14.Maciej Sadowski8076122
15.Krzysztof Bielecki-858-21
16.Kamil Stachowiak43100421
17.Michał Kos7740-18
18.Karol Kołpak11130-15
19.Marek Prędkiewicz8-00-8
20.Sławomir Szwargot5000-5
21.Dariusz Przybytniak-400-4
22.Mikołaj Graszek-00033
23.Bartek Smolarek000303
24.Grzegorz Socha000022
25.Marek Słowik2-0--2
26.Marcin Lisicki--2--2
27.Marek Polit0-11-2
28.Konrad Gryz000000
29.Piotr Piętak000--0
30.Marcel Kruszyński000000
31.Agnieszka Ekert000000
32.Paweł Grzywacz0----0
33.Maksym Guranowski0000-0
34.Klaudia Zawadzka000000
35.Karol Dombrowicki000--0
36.Igor Petka0000-0
37.Jan Borawski0----0
38.Roksana Noniewicz0000-0
39.Mateusz Krawczyk-0---0
40.Kacper Petka000000
41.Wojciech Gąska0----0
42.Grzegorz Frymus0000-0
43.Grzegorz Sułko0000-0
44.Kamil Nowakowski0000-0
45.Marcin Cichocki--0--0
46.Filim Zagórski0-0--0
47.Piotr Żajkowski--00-0
48.Piotr Kwiatkowski-000-0
49.Robert Gajewski0--0-0
50.Tomasz Bogacz0000-0
51.Sandra Imielińska0000-0
52.Łukasz Siegień0----0
globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail