LOADING

Type to search

Kwalifikacje Kierowców Oponeo MPRC 2019

SuperCars
SuperCars Light
SuperNational
SN + 2000
SN - 2000
SN 1600
RWD Cup
SC Cup

Oponeo MPRC 2019 SuperCars

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Tomasz Kuchar172124232416-125
2.Maciej Cywiński20211816161718110 (126)
3.Marcin Gagacki17141217181424104 (116)
4.Dariusz Topolewski1817191418815101 (109)
5.Zbigniew Staniszewski---1715181969
6.Bartosz Idźkowski111110811141168 (76)
7.Maciej Manejkowski3140141171059
8.Robert Czarnecki10311101010859 (62(
9.Mariusz Szczepański1827711944 (45)
10.Michał Peterlejtner-49-810637
11.Paweł Żeromiński9511551036
12.Jerzy Szynkiewicz476268435 (37)
13.Piotr Czekański10070-4122
14.Maciej Palczewski5233-2318
15.Zbigniew Kwaśniewski81440--17
Nieklasyfikowani
NKMariusz Nowocień1815-----33
NKMarcin Wicik2--9--1627
NKAlois Holler--17----17
NKMateusz Ludwiczak---9-5-14
NKMikołaj Otto-----14-14
NKJanis Vegeris6-----814
NKGrzegorz Bonder-9-1---10
NKJacek Górniak-60----6
NKMarian Gajdos-05----5
NKArvydas Galinis------55
NKAndrzej Kleina------22
NKBartosz Opioła--1----1
NKJakub Glasse--0----0
NKRobert Polak0---0
NKŁukasz Osmański0------0
NKBartosz Palusko--0----0
NKBartosz Alejski--0----0
NKPaweł Lepert--0----0

Oponeo MPRC 2019 SuperCars Light

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Bartosz Idźkowski20231622242024133 (149)
2.Robert Czarnecki2272116171718111 (118)
3.Maciej Manejkowski10171218191917102 (112)
4.Mariusz Szczepański712121716201794 (101)
5.Jerzy Szynkiewicz121313914141278 (87)
6.Paweł Żeromiński13131712108073
7.Michał Peterlejtner-813-14131664
8.Maciej Palczewski146910-101059
9.Piotr Czekański114129-10854
10.Zbigniew Kwaśniewski12510110--38
Nieklasyfikowani
NKMariusz Nowocień1621-----37
NKGrzegorz Bonder-13-8---21
NKJacek Górniak-112----13
NKRobert Polak---12---12
NKAndrzej Kleina------99
NKBartosz Opioła--7----7
NKŁukasz Osmański6------6
NKJakub Glasse--6----6
NKBartosz Palusko--5----5
NKBartosz Alejski--3----3
NKPaweł Lepert--1----1

Oponeo MPRC 2019 SuperNational

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz24151111171818103 (114)
2.Rafał Berdys0171917171715102
3.Łukasz Tyszkiewicz1913809121374
4.HALK16100121415673
5.Robert Mazurkiewicz101824-21-64
6.Daniel Krzysiak129012164962
7.Tomasz Łoza170121159559
8.Robert Dąbrowski1114101115052
9.Jakub Kowalczyk-08141181051
10.Janis Ikers013251061450
11.Michał Kuna6278180142
12.Jakub Iwanek101112040037
13.Łukasz Zoll11402013030
14.Ellers Viktors471106-028
15.Valters Krists700038321
16.Valters Uldis55301--14
17.Łukasz Nagraba--03-148
18.Michał Kruszyński00042208
19.Wojciech Trala3001---4
20.Piotr Czapski2-0-0-02
21.Karol Duda---00000
Nieklasyfikowani
NKDawid Struensee-141615---45
NKRoman Castoral-24-----24
NKAlan Wiśniewski--15---823
NKJuris Spikis------1919
NKMartin Šindelek--18----18
NKArnis Odins------1717
NKPaweł Melon----15--15
NKRais Minnikhanov------1414
NKMichał Genstwa1100----11
NKMichal Jakub-8-----8
NKMarcin Perzyna-----7-7
NKMichal Tomas-6-----6
NKPaweł Hankiewicz--5----5
NKSławomir Szwargot-----303
NKEdijs Oss------22
NKŁukasz Kulesza000----0
NKKarl Schadenhofer--0----0
NKVladimir Marko-00----0
NKMichał Kotkowski-000---0
NKMikołaj Dąbrowski----0--0
NKLukas Dirnberger--0----0
NKŁukasz Grzybowski------00
NKRokas Jakubauskas------00
NKMindaugas Sidabras------00
NKRichard Förster-00----0
NKRaphael Dirnberger--0----0
NKGediminas Jakulis------00
NKLukas Sidabras------00
NKEimantas Pavilonis------00
NKJiri Galuska--0----0
NKRytis Rutkauskas------00
NKRichard Delien--0----0
NKJanis Lideris------00
NKBirgit Kuttner0-0
NKJan Ratajsky--0----0
NKMaciej Dębowski---0---0

Oponeo MPRC 2019 SN + 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Damian Litwinowicz24181520191716114 (129)
2.HALK1614018202319110
3.Daniel Krzysiak1918018171718107
4.Michał Kuna1514181816151799 (113)
5.Łukasz Zoll1512121111172087 (98)
6.Wojciech Trala1091612---47
Nieklasyfikowani
NKDawid Struensee-232416---63
NKMichał Genstwa151113----39
NKMichał Kotkowski-12109---31
NKPaweł Melon----20--20
NKMarcin Perzyna-----15-15
NKKarl Schadenhofer--13----13
NKJan Ratajsky--9----9

Oponeo MPRC 2019 SN - 2000

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Tyszkiewicz24181615171420109 (123)
2.Janis Ikers0181017231424106
3.Tomasz Łoza2071615171616100 (107)
4.Robert Dąbrowski1612101616201797 (107)
5.Jakub Iwanek1814171013151592 (102)
6.Robert Mazurkiewicz952224-24-84
7.Ellers Viktors121171617-1073
8.Valter Uldis141091010--53
9.Piotr Czapski10-5-10-530
Nieklasyfikowani
NKRoman Castoral-24-----24
NKMartin Šindelek--21----21
NKMichal Tomas-12-----12
NKMichal Jakub-12-----12
NKVladimir Marko-66----12
NKPaweł Hankiewicz--11----11
NKŁukasz Grzybowski------1111
NKMindaugas Sidabras------1010
NKGediminas Jakulis------88
NKLukas Sidabras------77
NKRytis Rutkauskas------66
NKMaciej Dębowski---0---0

Oponeo MPRC 2019 SN 1600

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Rafał Berdys13212123182416123 (136)
2.Jakub Kowalczyk-231421231912112
3.Valters Krists21181214171713100 (112)
4.Michał Kruszyński22-16181813794
5.Łukasz Nagraba--1014-161050
6.Karol Duda---141210339
Nieklasyfikowani
NKAlan Wiśniewski--23---1437
NKRichard Förster-168----24
NKJuris Spikins------2222
NKSławomir Szwargot15621
NKArnis Odins------2020
NKŁukasz Kulesza15-4---19
NKRais Minnikhanov------1616
NKLukas Dirnberger--16----16
NKMichał Dąbrowski----15--15
NKJiri Galuska--9----9
NKRaphael Dirnberger--9----9
NKEdijs Oss------88
NKRichard Delien--6----6
NKEimantas Pavilonis------55
NKBirgit Kuttner--5----5
NKJanis Lideris------44
NKRokas Jakubauskas------00

Oponeo MPRC 2019 RWD Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Światowski18202414222115120 (134)
2.Igor Sokulski2415024191819119
3.Wiktor Mączkowski7241320201116104 (111)
4.Paweł Konecki1517161512171898 (110)
5.Andrzej Skrzek191281210161281 (89)
6.Maciej Kula1081591781877 (85)
7.Jarzy Bieńkowski9814108101364 (72)
8.Gigi014641112350
9.Wojciech Topolewski41051090745
10.Tomasz Szupryczyński03-1059027
11.Teddy500539527
12.Jacek Lepianka20107-7-26
13.Gracjan Predko---1931124
14.Grzegorz Łazarewicz0100-11618
15.Beata Borowicz3043--818
16.Leszek Pawlak143062218
17.Jakub Jurek00-0-044
18.Patryk Stacewicz0020--02
19.Konrad Osienienko0-10-001
20.Przemysław Korowaj00-0-000
21.Mirosław Bugno0000-000
Nieklasyfikowani
NKKarol Wyka8520----33
NKPrzemysław Wójcicki14--13---27
NKKamil Wysocki97-----16
NKMichał Kidawa--112---13
NKDariusz Krupa09---4-13
NKJarosław Frydrych11------11
NKTomasz Adamski027----9
NKMarcin Perzyna----4--4
NKBartosz Kowalski-----101
NKMaciej Florczak---0--11
NKMateusz Koselski--00---0
NKMarcin Mrozewski00-0---0
NKSandra Baranowska------00

Oponeo MPRC 2019 SC Cup

Kwalifikacja indywidualna sezonu 2019
MiejsceImię i NazwiskoRunda IRunda IIRunda IIIRunda IVRunda VRunda VIRunda VIIRazem
1.Łukasz Grzybowski232024152411-117
2.Piotr Budzyński182492413137101 (108)
3.Krzysztof Mencel1518171720013100
4.Michał Wrzosek1416121510151890 (100)
5.Szymon Jabłoński1911190-181683
6.Konrad Wróbel---1718212278
7.Łukasz Żakowski01101013191770
8.Maciej Starski9121445161167 (71)
9.Paweł Hurko126152115655 (57)
10.Robert Kabat151176101049 (50)
11.Kamil Stachowiak43100481039
12.Przemysław Janik-1101580-34
13.Piotr Ostrowski326571225 (26)
14.Maciej Sadowski80761-123
15.Michał Kos7740---18
16.Karol Kołpak11130-2017
17.Marek Prędkiewicz8-00-4315
18.Maksym Guranowski0000-01414
19.Konrad Gryz000007512
20.Marek Polit0-11-6412
21.Mikołaj Graszek-0003306
22.Sławomir Szwargot5000---5
23.Bartek Smolarek00030-03
24.Grzegorz Socha0-002002
25.Marcel Kruszyński00000000
26.Agnieszka Ekert00000000
27.Igor Petka0000-000
28.Klaudia Zawadzka00000000
29.Grzegorz Sułko0000-000
30.Roksana Noniewicz0000---0
31.Kacper Petka00000000
32.Grzegorz Frymus0000-000
33.Kamil Nowakowski0000---0
34.Piotr Kwiatkowski-000-000
35.Sandra Imielińska0000-000
36.Tomasz Bogacz0000--00
Nieklasyfikowani
NKMariusz Nowocień---1014--24
NKKrzysztof Bielecki-858---21
NKDariusz Przybytniak-400---4
NKMarek Słowik2-0----2
NKMarcin Lisicki--2----2
NKPiotr Piętak000----0
NKWojciech Gąska0----000
NKPaweł Grzywacz0------0
NKKarol Dombrowicki000----0
NKJan Borawski0------0
NKMirosław Janduła-----000
NKMarcin Cichocki--0--0-0
NKMateusz Krawczyk-0-----0
NKPiotr Rudnicki------00
NKTomasz Biernat------00
NKFilim Zagórski0-0----0
NKRobert Gajewski0--0-0-0
NKPiotr Żajkowski--00---0
NKŁukasz Siegień0------0
globalrallycross.com facebook globalrallycross.com youtube globalrallycross.com twitter  globalrallycross.com instagram
mail